BMW X3
xDrive30e 292pk M-Sport Executive PHEV | Camera | Electrische achterklep | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Dab | Parkeer sensoren
Direct kopen, basisprijs: € 43.790,-
Direct kopen, basisprijs
€ 43.790,-
LEASEPRIJS: € 597,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.256,02 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e 292pk M-Sport Executive PHEV | Camera | Electrische achterklep | Navigatie | Apple Carplay/Android Auto | Dab | Parkeer sensoren |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 4 april 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 60.356 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 597,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 43.790,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JDK-74-J |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.600 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lederen/stof bekleding
- lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- afdaal assistent
- airco separaat achter
- alarm klasse 3
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- M Sport
- multimedia-voorbereiding
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- vermoeidheids herkenning
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerend glas
- zij airbag(s) voor